Нові тренди в дизайні меблів: як створити стильний та сучасний інтер'єр

2024 рік відкриває нові границі стилю й для меблів. Усі попередні обмеження в дизайні меблів, зникли. Їм на зміну прийшли інновації, ергономічність та функціональність. Це дає змогу відтворити в готовому інтер’єрі навіть найсміливіші рішення. Дизайнер з досвідом Наталя Гуменюк знає усі тренди стильного інтер’єру й готова їх реалізувати. За посиланням https://gumenyuk-design.km.ua/ в цьому вдасться переконатися на прикладі конкретних дизайн проєктів. 

mhZ3eR-WPqP76Z9JPLtfuiUE1c-X4GVRsbW4NzCLW6EdpV3OQxFbMXUEulEUwR4vmZpahVoVvt41ymL7YNHzm5pa8NrUDVG3pmp6yFtbXrYXR0bCk9-qokrSB_A3b5Sn0l3h7MQJLV_lk_HLmj9EZSo

Тренди 2024 у дизайні меблів

Розглядаючи стильові тенденції, не складно помітити деякі закономірності. Наприклад, популярність масивних меблів вже давно не на часі. Замість них все частіше обирають меблі з перероблених матеріалів або меблі-трансформери. Зміни торкнулися й кольорів та матеріалів меблів. Наприклад, все більше замість звичного коричневого або чорного, обирають пастельні кольори. 

Це дозволяє виділити 5 основних трендів у дизайні меблів:

  • Екологічність та натуральні матеріали. Цей тренд стає ще популярнішим, тому в обробці матеріалів з’являється все більше дерева, додаються плетені вставки для м’яких меблів. Для оббивки меблів часто використовується рогожка, букле або жгут. 
  • Модульні меблі та ергономічність. Адаптивність й оптимізація жилого простору все ще в тренді. Для цього підходять модульні дивани, журнальні столики з вбудованим сховищем та ліжка з додатковими ящиками для зберігання речей. 
  • Мінімалізм та функціональність. Прості лінії, гнучкість, округлі форми — такі меблі виглядають по-справжньому стильно. Їх перевага й в універсальності, оскільки їх легко поєднати із загальним дизайном. 
  • Розумні та технологічні меблі. Тепер меблі з інтелектуальним управлінням, підсвіткою та регулюванням температури — не новизна, а щось обов’язкове в сучасному інтер’єрі. 
  • Барвисті акценти та сміливі кольори. Яскраві кольори увірвались й у дизайн меблів. Сьогодні диван у вітальні оранжевого кольору або рожеві пуфи будуть виглядати як оригінальний акцент. 

Якщо навіть Вам здається, що Ви прихильник справжньої класики, тренди 2024 готові приємно здивувати. Орієнтуючись на сучасний ринок меблів, легко підібрати стилістичне рішення. 

Правильний вибір меблів для комфортного простору

Обираючи меблі, пріоритет має бути за комфортом та власними вподобаннями. Навіть найстильніше крісло не буде виглядати в інтер’єрі доречним, якщо воно не відповідає Вашому баченню. Враховувати варто й те, що для кожного приміщення потрібні різні меблі й відрізнятимуться вони формою, кольором, матеріалом.

Щоб створити стильний та сучасний інтер’єр, не обов’язково підбирати меблі навмання або чітко дотримуючись трендів. Є набагато краще рішення — звернутися до профі своєї справи Наталі Гуменюк. Як професійний дизайнер з командою, вона точно знає, як поєднати в одному інтер’єрі стильні та практичні меблеві рішення. Від розробки дизайн проєкту до стилізації окремих кімнат — будь-яка задача виконується чітко під ключ. 

От admin