Як зберегти порядок у речах під час переїзду: секрети упаковки від УРА Переїзд

Переїзд у багатьох викликає відчуття хаосу й стресу. Потрібно збирати речі, пакувати їх й при цьому намагатися нічого не забути. Спробуємо змінити підхід й свідомо підійти до упаковки речей. Це дасть змогу зберегти порядок в речах, їх функціональність та попередній стан. Як це зробити готова розповісти професійна мувінгова компанія “Ура! Переїзд” — за посиланням https://urapereyizd.com.ua/ можна дізнатися більше про її послуги. 

DV8ZVfElKSPVJQsvTp5sh0NubeRTwrePeHNL_uWYb2Ke-HvRO6LQsxXb-_MvbtAbCfM5LzLFziXEz5iF17AO6qz3F4bVPol_nOaRW-E4K9u0vlr7vWxG-qfDhjsYAolRQTzvuAI801mdMws6Z5rjIVw

Секрети упаковки речей при переїзді

Розпочати пакування речей варто з підготовки. Насамперед оцініть загальну кількість речей. Буде не зайвим трохи звільнити простір, щоб не перевозити нічого зайвого. Це також дозволить визначити необхідну кількість часу на підготовку. Після цього можна розпочинати збирати речі. 

Подбайте про вдосталь пакувальних матеріалів. Знадобляться не лише коробки, а й плівка, папір, скотч. Все те, що дозволить зберегти речі цілими, без подряпин та механічних пошкоджень. Буде не зайвим також дотримуватися наступних правил пакування:

  • Складіть речі, що рідко використовуються заздалегідь. Якщо це одяг або м’які речі, їх можна упакувати у мішки та пакети. 
  • Якщо є меблі, їх варто розібрати. Кожну деталь, особливо, якщо мова йде про шафи або столи, надійно обгорніть у бульбашкову плівку та з’єднайте скотчем.
  • Крихкі речі, посуд та скляні вироби вимагають обов’язкового обгортання у кілька шарів плівки та паперу. Їх варто пакувати в окремі коробки й далі окремо пакувати у транспорт. 
  • За можливості побутову техніку перевозьте в оригінальних упаковках. Якщо вони не збереглися, використовуйте спеціальні короби. Ще один нюанс: холодильники та морозильні камери можна перевозити лише у вертикальному положенні. 

Ще на етапі пакування майна, подбайте про маркування. Це дозволить не витрачати багато часу на пошук необхідної речі на новому місці. Додатково можна скласти список речей та позначити коробки, де зібрані крихкі речі. Окремо радимо створити коробку “першої ночі”. До неї необхідно додати речі, як точно знадобляться в 1-2 дні після переїзду. 

Замовлення переїзду у Львові

Якщо немає часу та бажання самостійно займатися пакуванням речей, краще довірити цю задачу професійній команді. Мувінгова компанія “Ура! Переїзд!” здатна розпланувати переїзд, скласти речі, промаркувати їх та організувати перевезення. Звернення до професіоналів додатково відкриває такі переваги:

  • опція термінового переїзду;
  • використання професійних матеріалів;
  • надійне пакування та сортування майна;
  • команда досвідчених вантажників;
  • використання професійного транспорту;
  • можливість перевезення габаритних речей.

Як тільки переїзд завершено, з розпаковуванням речей та облаштуванням на новому місці не виникне труднощів. Завдяки маркуванню з легкістю вдасться знайти все необхідне. Для цього радимо лише замовити послуги спеціалістів своєї справи. Мувінгова компанія чудово знає усі нюанси переїзду й зробить його максимально комфортним. 

От admin