Путівник по дизайнерському ремонту: від планування до реалізації

Дизайнерський ремонт передбачає комплекс послуг під ключ. Все починається з планування й завершується декоративними роботами. Це дозволяє не перейматись про вибір підрядників, ефективне розташування меблів або підбір матеріалів. Звернення до професійних дизайнерів студії Soprano гарантує втілення в реальність навіть найсміливіших дизайнерських рішень. За посиланням https://soprano.in.ua/ в цьому вдасться впевнитися самостійно.

UgIBc03wpK2xT_r3deGTzoTKLqRzI_U5AWKsv5DYtCfO9yyzRzQn2hL1CiNZPvxrAi-iyUtU-HZw3aYCahJnvZOoot5YAfdij5uJIf2IOL4Tslf70G71aArojUIBa3qsDrCL0h8eUWexOZC2CFj5CtY

Головні етапи дизайнерського ремонту

Дизайнерський ремонт завжди виконується в кілька етапів й під ключ. З самого початку узгоджується бажаний стиль інтер’єру та його деталі. Наприклад, якому освітленню Ви надаєте перевагу або які матеріали подобаються для оздоблення стін. Враховується й загальна площа квартири або будинку. 

Як тільки створено план ремонту, розпочинаються його наступні етапи:

  1. Вибір матеріалів. Враховуються не лише особисті побажання, а й доречність тих чи інших матеріалів. Наприклад, для спальні рідко використовується керамічна плитка або для ванної ламінат. Акцент створюється й на загальній стилістиці та колірній гамі дизайну. 
  2. Реалізація проєкту. Майстри Soprano виконують ремонтні роботи будь-якого типу. На цьому етапі також реалізовуються усі дизайнерські рішення, заплановані попередньо в проєкті. 
  3. Оздоблення та декорування. Цей етап дає змогу побачити готовий дизайн квартири — таким, яким він був запланованим. Аксесуари та меблі, що використовуються для декорування, теж узгоджуються. 

Інвестиції у дизайнерський ремонт відкривають чимало переваг. Насамперед, це можливість реалізувати усі особисті побажання в дизайні. Вигода підсилюється й тим, що такий ремонт ще довго буде стильним та в тренді. Вам не потрібно самостійно шукати підрядників або потрібні матеріали — майстри студії виконають все за Вас. 

Переваги дизайнерського ремонту під ключ

Дизайнерський ремонт передбачає 100% реалізацію індивідуальних рішень. Дизайн квартири або будинку виглядатиме точно так, як Ви б цього хотіли. Це вдасться спостерігати навіть в найменших деталях. Якщо Ви прагнете поєднати стиль хай-тек з кантрі й додати трішки скандинавської стилістики — це все буде реалізовано. 

Головна задача досвідчених дизайнерів: забрати зайвий клопіт з приводу ремонту й дозволити насолодитися готовим результатом. Він точно перевершить усі найсміливіші очікування. На цьому переваги дизайнерського ремонту не завершуються. Додатково зазначимо наступне: 

  • поетапне виконання усіх ідей та задумів;
  • безперервна робота над ремонтом;
  • економія часу та коштів;
  • дизайн та ремонт від однієї студії;
  • реалізація будь-яких дизайнерських рішень.

Реалізувати послугу дизайнерського ремонту студія Soprano здатна швидко та якісно. Професійні дизайнери не тільки створюють проєкт під ключ, але й надають послуги іншого типу. Від вибору матеріалів до опції “авторського нагляду” — все буде виконано належним чином. 

От admin